Business Central (NAV) Consultant

KIEMELT ÁLLÁS
Jelentkezési határidő: 2024.05.31.

Ügyfelünk ERP üzletága meghatározó szerepet tölt be a Microsoft Dynamics alapú
ERP üzleti megoldások területén, keresi folyamatosan bővülő csapatába jövendő
munkatársait a következő pozícióba:

Business Central (NAV) tanácsadó

FELADATOK:
• Microsoft D365 Business Central pénzügyi moduljainak bevezetése
• Ügyfélfolyamatok felmérése, tanácsadás
• Fejlesztői specifikáció készítés és kapcsolattartás a fejlesztővel
• Egyedi fejlesztések tesztelése, az ügyfél tesztelés támogatása
• Oktatás, dokumentáció készítés
• Meglévő ügyfelek támogatása
• Egyedi termékek, megoldások megtervezése.

A POZÍCIÓHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:
• Minimum 2 éves tanácsadói tapasztalat Microsoft Dynamics NAV, Business
Central rendszerekben
• Min. középfokú angol nyelvismeret, külföldi partnerekkel való egyeztetésben szóban és írásban,
illetve gyakorlatban is jól használható angol nyelvtudás
• Releváns végzettség
• Proaktív, önálló munkavégzés
• Motiváltság fejlődésre, tanulásra, új technológiák megismerése.

Munkavégzés helye: Hibrid munkavégzés vagy teljes Home Office.

Amit kínálunk:

  • Kifejezetten összetartó, együttműködő csapat
    • Versenyképes fizetés
    • Fejlődési lehetőség szakmai tudásban és soft skill-ek terén egyaránt
    • Közvetlen ráhatás a vállalat üzleti-, értékesítési- és marketing stratégiájára
    • Kialakult módszertan szerinti munkavégzés,
  • Mentorálás
  • Nem project alapon keressük a kollégát, hanem hosszútávra
  • MS tréningek, vizsgák elérhetőek,
  • Heti 4 nap Home office lehetőség,
  • jó csapat, programok, modern eszközök, profi szakemberek, céges masszőr, sportolási lehetőségek, billiárd, csocsó, korrekt vezetőség, nyugodt munkakörülmény.