Értékesítési tanácsadó

Jelentkezési határidő: 2024.06.01.

Budapesti autószerviz és kereskedelmi vállalathoz keresünk Értékesítési tanácsadót

Hely: Budapest

Feladatok

  • Új személygépjárművek értékesítése ügyfeleink részére,

  • leendő ügyfeleink igényeinek felmérése,

  • szakszerű tanácsadás ügyfeleink számára a gépjármű felszereltségével kapcsolatban,

  • aktív kapcsolattartás meglévő ügyfeleinkkel,

  • új értékesítési lehetőségek felkutatása,

  • szerződéskötések és egyéb adminisztratív feladatok ellátása,

  • rendezvényeken, kiállításokon történő részvétel.

Követelmények

  • Középfokú iskolai végzettség,

  • min. 2-3 éves értékesítési tapasztalat

  • Ügyfélkezelési tapasztalat

  • felhasználói szintű MS Office ismeret,

  • B kategóriás jogosítvány.

Előnyök

  • social media felületek kezelésében szerzett jártasság.

  • Angolnyelv-tudás,

  • diploma

Juttatások

  • versenyképes javadalmazás,

  • stabil vállalati háttér,

  • családias hangulat, humánus vezetőség,

  • színvonalas munkakörnyezet,

  • teljes munkaidős alkalmazotti munkaviszony,