Jelentkezési határidő: 2024.06.08.

TENDER MÉRNÖK

Megbízó: gyártás

Munkavégzés helye: Dunaújváros környéke

Feladatok:

  •      2-3 naptári napon belüli visszaigazolást és az üzemi vállalási időhöz igazodó ajánlatot ad a megrendelőnek.
  •      Értelmezi az ügyfél specifikációit, hogy biztosítsa a megfelelő követelmények teljesítését.
  •      A kockázatok és lehetőségek azonosítása és összegyűjtése az ajánlattételi szakaszban. Elkészíti intézkedéseket a lehetséges kockázatok mérséklésére és a fedezet növelésére.
  •      Biztosítja, hogy az összes szerződési feltétel megfelel a szabványnak.
  •      Elkészíti az átadási dokumentumokat és részt vesz az átadás-átvételi értekezleten a pályázó csapat képviselőjeként.
  •      Vállalja az önfejlesztés ösztönzését, akár e-learningen vagy külső képzésen keresztül.

Elvárások:

  •      Villamosmérnök végzettség
  •      Jó angol nyelvtudás
  •      MS Office
  •      SAP ismerete előnyt jelent
  •      Kockázatbecslés ismerete
  •      Kiváló kommunikációs és tárgyalási készség
  •      Proaktív problémamegoldó készség és eredményorientáltság

Ajánlatunk:

  •      Szakmai kihívások és fejlődési lehetőségek
  •      Nemzetközi karrierlehetőségek
  •      Versenyképes kompenzációs csomag
  •      Élet- és balesetbiztosítás
  •      Medicover
  •      Rugalmas munkaidő-beállítások
  •      Ingázási megoldások és utazási hozzájárulás
  •      Ingyenes transzfer Budapestről