Könyvelő (számviteli szakértő)

KIEMELT ÁLLÁS
Jelentkezési határidő: 2024.06.30.

Egy multinacionális nagyvállalatoknál széles körű tapasztalatokat szerzett, professzionális szakembergárdát felvonultató, de a KKV szektor minden előnyét magában hordozó szervezet az ügyfelünk, amely a közép-európai régióban egyedülálló, komplex energia hatékonysági és költségcsökkentési megoldásokat kínál ügyfelei részére. Tevékenységük kiterjed az energia szolgáltatás, energia felhasználás, és optimalizálás, energiatárolás, tervezés, kivitelezés és üzemeltetés területeire egyaránt.

Pénzügyi/számviteli csapatukba keresünk

KÖNYVELŐ (számviteli szakértő)

kollégát.

Az alábbi feladatokban számítanak rád:

  • Teljes körű könyvelési feladatok ellátása,
  • havi és éves zárási feladatok önálló elvégzése,
  • éves beszámoló önálló összeállítása,
  • könyvvizsgálatban való részvétel,
  • adószámítások, adóbevallások elkészítése,
  • számviteli szabályzatok karbantartása,
  • átutalások előkészítése,
  • KSH és MEKH adatszolgáltatások elkészítése,
  • részvétel az ERP rendszert érintő projektekben, rendszer fejlesztésben.

Amit elvárnak:

  • Mérlegképes könyvelői képesítés, vagy felsőfokú végzettség számvitel szakon,
  • 3-5 éves releváns (könyvelői) szakmai tapasztalat,
  • adózási, számviteli szabályok naprakész ismerete,
  • önállóság, magas fokú precizítás, strukturáltság,
  • agilis, proaktív személyiség,
  • Magabiztos Excel tudás.

A pályázat során előnyt jelent:

  • Energiaszektorban szerzett tapasztalat,
  • IFRS / konszolidáció ismerete,
  • angol nyelvtudás.

Amire számíthatsz:

  • Versenyképes jövedelem,
  • próbaidő után home office lehetőség,
  • motiváló, lelkes és segítőkész munkatársak,
  • korszerű irodai környezet, és munkaeszközök,
  • hosszú távú munkalehetőség egy kiválóan prosperáló és fejlődő vállalatnál,
  • csapatépítő rendezvények.

Munkavégzés helye: Szentendre