Termék portfólió manager

KIEMELT ÁLLÁS
Erre a pozícióra már nem lehet jelentkezni!

Ügyfelünk Magyarország legnagyobb e-kereskedelemmel foglalkozó vállalata. Dinamikus, fiatal csapatukba keresünk Termék portfólió manager pozícióba új kollégát.

Miért fogod szeretni, hogy náluk dolgozol?

  • Magyarország piacvezető online kereskedelmi vállalatánál szerezhetsz tapasztalatot,
  • Hatással leszel a munkáddal a vállalat eredményességére,
  • Stabil háttér biztosítja a nyugodt munkavégzést,
  • Folyamatosan tanulhatsz, ehhez minden segítséget megadnak a betanulási és az azt követő időszakban is,
  • A munka során aktívan tudod az angol nyelvet használni szóban és írásban is,
  • Egy teljes termékportfólió gondozása lesz a te feladatod,
  • Egyszerre hasznosíthatod kiváló tárgyalóképességed és analitikus oldalad a pozícióban,
  • Számos juttatás vár rád a béred mellett (angol nyelvtanfolyam, cafeteria csomag, gyümölcs-kávé-tea az irodában),
  • Szolgáltatás alapú biztosításunkkal támogatják egészséged megőrzését,
  • Céges mobiltelefon és laptop fogja segíteni a munkádat,
  • Kellemes környezetben dolgozhatsz tömegközlekedéssel könnyen megközelíthető helyen,
  • Támogatják munkavállalóik számára a home office lehetőségét is az irodai munkavégzés mellett.

Milyen feladatokban számítanak rád?

  • Mind értékesítési, mind pedig beszerzési oldalon a teljes termékportfólió gondozása és naprakészen tartása,
  • Árazási és készletezési stratégiák alkotása és betartása,
  • Márka és termékportfolió piaci igényekhez történő kialakítása,
  • Szoros együttműködés a társosztályokkal (Marketing, Logisztika, Pénzügy),
  • Értékesítési, jövedelmezőségi tervek valamit egyéb üzleti KPI-ok teljesítése,
  • Rendszeres tárgyalás és promóciók tervezése a beszállítókkal, a beszállítói partnerállomány bővítése, a beszerzési- és ártárgyalások menedzselése,
  • Piacelemzés, trendek felismerése, beszállítómenedzsment.

Mikor érdemes erre a lehetőségre jelentkezned?

  • Közép- vagy felsőfokú végzettséggel rendelkezel (diploma előnyt jelenthet),
  • Van kereskedelmi vagy e-kereskedelmi tapasztalatod,
  • Magabiztos Excel ismerettel rendelkezel és az Outlook használata sem okoz gondot a számodra
  • Minimum középfokú angol nyelvtudással rendelkezel,
  • Jól átlátod a feladatokat, a priorizálás, határidők betartása nem okoz gondot számodra,
  • Analitikus és feladatorientált személyiség vagy,
  • Jól eligazodsz a számok világában,
  • Magabiztos, ambiciózus, proaktív személyiségnek tartod magad, akinek nem okoz problémát a dinamikusan változó környezet,
  • Kiváló kommunikációs- és kapcsolatteremtési készséggel rendelkezel,
  • A kihívásokat nem stresszként, hanem lehetőségként éled meg,
  • A következő termékcsoportokra keressük új kollégáinkat: SDA, DIY, Mobile, TV, Printing, Furniture&textile és Fashion.

A munkavégzés helye: Budapest, IX. kerület