Marketing & CSR Specialist (Employer branding)

KIEMELT ÁLLÁS
Jelentkezési határidő: 2024.05.31.

Ügyfelünk egy Global Business Services (GBS) egy olyan szervezet, amely a cégcsoport belső szolgáltatójaként működik. Legfőbb célja, hogy a vállalaton belül minden üzleti terület számára releváns IT, pénzügyi és HR üzleti szolgáltatásokat nyújtson.

A Vállalat Csoport 40 országban mintegy harmincezer alkalmazottat foglalkoztat.

Munkavégzés helye: Székesfehérvár

Főbb feladatok, felelősségi körök:

  • Belső és külső kommunikáció a társszervezetekkel egyeztetve
  • Vállalati Social Media oldalak kezelése, honlap karbantartása
  • CSR és PR tevékenység koordinálása
  • Online marketing tevékenység
  • Hírlevelek, riportok, prezentációk készítése
  • A helyi és kelet-európai sales csapat tagjaként közös marketing kampányok lebonyolítása

A pozícióhoz tartozó elvárások:

  • Felsőfokú végzettség (marketing / kommunikáció)
  • 1-3 év releváns szakmai tapasztalat
  • magabiztos angol nyelvtudás
  • Kiváló kommunikációs és szervező készségek
  • Office programok magasszintű ismerete
  • Audio/video és képszerkesztő programok ismerete
  • Precizitás és proaktivitás.

Amit kínálunk:

  • Szakmai fejlődés lehetősége
  • Kiemelkedő kompenzációs csomag:
    • 13. havi fizetés és cafeteria
    • Karácsonyi juttatás
    • Negyedéves jutalom
    • Egészségbiztosítás
    • Önkéntes nyugdíjpénztár
  • Támogató csapat, közösségi és családi programok
  • 1nap/hét home office lehetőség
  •  A három alapértékükre – az odafigyelésre, a bátorságra és az együttműködésre – építve céljukat egy olyan kiválóan teljesítő és fenntartható munkakörnyezet kialakítása, amely a különbségeik elfogadásán alapul.