Bér- és munkaügyi munkatárs

KIEMELT ÁLLÁS
Jelentkezési határidő: 2024.07.31.

Egy multinacionális nagyvállalatoknál széles körű tapasztalatokat szerzett, professzionális szakembergárdát felvonultató, de a KKV szektor minden előnyét magában hordozó szervezet az ügyfelünk, amely a közép-európai régióban egyedülálló, komplex energia hatékonysági és költségcsökkentési megoldásokat kínál ügyfelei részére. Tevékenységük kiterjed az energia szolgáltatás, energia felhasználás, és optimalizálás, energiatárolás, tervezés, kivitelezés és üzemeltetés területeire egyaránt.

Pénzügyi/számviteli csapatukba keresünk

BÉR- ÉS MUNKAÜGYI MUNKATÁRS

kollégát.

Feladatok

  • Munkaszerződések kezelése (megírása, módosítása, és egyéb ehhez kapcsolódó adminsztrációs feladatok ellátása)
  • ki- és bejelentések (NAV felé történő ügyintézés, belső dokumentációk elkészítése),
  • bérszámfejtés,
  • bérfeladás,
  • havi járulékbevallások elkészítése,
  • táppénz igénylés és egyéb Államkincstári ügyek intézése,
  • KSH munkaügyi riportok elkészítése.

Amit kérünk

  • Munkaerő- gazdálkodási és TB ügyintézői szakképesítés,
  • legalább 3-5 évnyi szakmai tapasztalat,
  • a vonatkozó törvények naprakész ismerete (Munkaügyi Tv., Szoc.ho, TB tv. stb),
  • önállóság, magas fokú precizítás,
  • agilis, proaktív személyiség.

Előnyt jelent

  • Felsőfokú végzettség,
  • angol nyelvtudás,
  • motiváció HR generalista szerepkörbe történő továbbfejlődésre.

Ezt nyújtjuk neked:

  • Versenyképes jövedelem,
  • motiváló, lelkes és segítőkész munkatársak,
  • korszerű irodai környezet, és munkaeszközök,
  • hosszú távú munkalehetőség egy kiválóan prosperáló vállalatnál,
  • csapatépítő rendezvények
  • próbaidőt követően home office lehetőség.

Munkavégzés helye: Szentendre

Munkaidő: teljes vagy részmunkaidő (6 óra)