Számlázási szakértő

KIEMELT ÁLLÁS
Jelentkezési határidő: 2024.07.31.

Egy multinacionális nagyvállalatoknál széles körű tapasztalatokat szerzett, professzionális szakembergárdát felvonultató, de a KKV szektor minden előnyét magában hordozó szervezet az ügyfelünk, amely a közép-európai régióban egyedülálló, komplex energia hatékonysági és költségcsökkentési megoldásokat kínál ügyfelei részére. Tevékenységük kiterjed az energia szolgáltatás, energia felhasználás, és optimalizálás, energiatárolás, tervezés, kivitelezés és üzemeltetés területeire egyaránt.

Pénzügyi/számviteli csapatukba keresünk

SZÁMLÁZÁSI SZAKÉRTŐ

pozícióba kollégát.

Feladatok

  • Villamos energia és földgáz számlák tömeges kiállítása, kapcsolódó kontroll folyamatok üzemeltetése, hibalisták szakszerű kezelése,
  • egyedi számlák manuális kiállítása,
  • késedelmi kamatok, kötbérek kiterhelése,
  • kintlévőség kezelés,
  • ERP rendszer törzsadatainak kezelése,
  • elszámolással kapcsolatos reklamációk kezelése, szükség esetén számla módosítás,
  • szerződések, ÁSZF számlázásra vonatkozó részeinek véleményezése,
  • részvétel a számlázási rendszert érintő fejlesztési és tesztelési feladatokban,
  • adatszolgáltatásokban történő közreműködés.

Amit kérünk

  • Legalább 5 éves releváns szakmai tapasztalat,
  • gazdasági területen szerzett felsőfokú végzettség,
  • a feladatkörhöz tartozó jogszabályok (számviteli és ÁFA törvény) naprakész ismerete,
  • ERP rendszer használatában szerzett tapasztalat,
  • nagy adattömeg kezelésében való jártasság,
  • precizitás, megbízhatóság,
  • kiváló problémamegoldó képesség,
  • ügyfél- és megoldásorientált gondolkodásmód.

Előnyt jelent

  • Mérlegképes könyvelői képesítés,
  • energetikában szerzett tapasztalat.

Ezt nyújtjuk neked:

  • Versenyképes jövedelem,
  • motiváló, lelkes és segítőkész munkatársak,
  • korszerű irodai környezet, és munkaeszközök,
  • hosszú távú munkalehetőség egy kiválóan prosperáló vállalatnál,
  • csapatépítő rendezvények
  • próbaidőt követően home office lehetőség.

Munkavégzés helye: Szentendre