Cost Controller (medior/senior)

KIEMELT ÁLLÁS
Jelentkezési határidő: 2024.05.31.

Ügyfelünk egy nemzetközi pénzügyi vállalatcsoport.

Részükre keresünk:

Költség Kontrollert/Cost Controller

Munkavégzés helye: 9. kerület.

Mi vár Rád?

Stabil és innovatív nemzetközi, de mégis családias környezetben dolgozunk otthonról és az irodából egyaránt. Fontos számunkra a rugalmasság, így a munkarendünk egyensúlyban van a magánéletünkkel. Közösségünk rendkívül összetartó és támogató, bármikor számíthatunk egymásra. Odafigyelünk dolgozóink megbecsülésére, jóllétére, egészségére, melyet széleskörű és Munkatársaink igényeire szabott juttatási csomaggal ismerünk el: egészségbiztosítás, bónuszrendszer, szakmai képzések, tréningek, belső vállalati programok, sportolási lehetőség.

Amiben számítunk szakértelmedre:

  • Opex és Capex riportok készítése,
  • A vállalati tervezési folyamat támogatása,
  • A projektek költségkontrolljának és havi záráshoz kapcsolódó folyamatok támogatása, egyeztetett kimutatások elkészítése,
  • Együttműködés a társterületekkel és a tulajdonossal a tervezési és havi zárási folyamatokban,
  • Költségelemzések, projekt költségtervek és ad-hoc kimutatások készítése, költség-tudatosság képviselete.
  • A költséggazdálkodás javítása érdekében információkat nyújt, javaslatokat fogalmaz meg.

Amire szükséged lesz a pozíció betöltéséhez:

  • szakirányú pénzügyi/közgazdasági felsőfokú végzettség,
  • 2-3 év kontrolling területen szerzett szakmai tapasztalat,
  • magabiztos Excel használat,
  • középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban,
  • kiváló kommunikációs és hatékony prezentációs készség,
  • strukturált gondolkodás és elemzői készség jellemezzen.

Amit biztosítunk számodra:

  • Alapbér mellett teljesítmény alapú éves bónusz;
  • cafeteria; egészségbiztosítási szolgáltatás;
  • laptop, mobiltelefon;
  • heti 3 nap otthoni munkavégzési lehetőség;
  • stabil hátterű munkahely magyar és nemzetközi jelenléttel;
  • támogató, együttműködő, jó hangulatú közösség;
  • rugalmas munkaidő;
  • változatos, önálló feladatok, új kihívások;
  • fejlődési és továbbképzési lehetőségek;
  • nyitottság új ötletekre, hatékonyságnövelő javaslatokra;
  • professzionális, modern irodai környezet.